Greek-Max
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μαρία Μενούνος: Αποχαιρετά το 2021 με φωτογραφίες της μητέρας της που έφυγε από την ζωή

Πήγαινε κάτω

Μαρία Μενούνος: Αποχαιρετά το 2021 με φωτογραφίες της μητέρας της που έφυγε από την ζωή Empty Μαρία Μενούνος: Αποχαιρετά το 2021 με φωτογραφίες της μητέρας της που έφυγε από την ζωή

Δημοσίευση από DIGITAL™ Σαβ 1 Ιαν 2022 - 9:39

Μαρία Μενούνος: Αποχαιρετά το 2021 με φωτογραφίες της μητέρας της που έφυγε από την ζωή Maria-menounos

Μαρία Μενούνος: Αποχαιρετά το 2021 με φωτογραφίες της μητέρας της που έφυγε από την ζωή 95qwl010

Για την Μαρία Μενούνος το 2021 ήταν μία δύσκολη χρονιά, καθώς έφυγε από τη ζωή η πολυαγαπημένη μητέρα της, την οποία λάτρευε.

Η διάσημη Ελληνοαμερικανίδα παρουσιάστρια, αναπολεί τις όμορφες στιγμές με τη μητέρα της και θέλοντας να αποχαιρετήσει αυτή τη δύσκολη χρονιά, συγκέντρωσε τις αγαπημένες της φωτογραφίες από τη χρονιά που πέρασε μαζί με τα αγαπημένα της πρόσωπα, θέλοντας να τις μοιραστεί με τους διαδικτυακούς της φίλους στα social media.

«Φαίνεται ότι αγαπάτε τις φωτογραφίες μου με τους γονείς μου!! Αλλά ο μπαμπάς μου μένει στην άλλη άκρη της χώρας, οπότε τι να κάνω για το 2022; Μήπως ήρθε η ώρα να τον φέρω εδώ; Ή να μετακομίσω εκεί;» έγραψε στη λεζάντα της ανάρτησής της η Μαρία Μενούνος .



Πηγή: ΑΠΕ-ΜΠΕ
DIGITAL™
DIGITAL™
Co Admin
Co Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1760
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2021
Τόπος : Ελλαδα

https://greek-max.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης